o Nas

Dostarczamy rozwiązania Wordbrain, fantastyczna aplikacja słowo gra, w której można sprawdzić, jak dobry jesteś w słowach. Opracowaliśmy ten przewodnik, aby pomóc rozwiązać gra łatwiejsze.

Jak poruszać się do przodu, znajdziesz to staje się coraz trudniejsze, aż wskazówki nie wystarczą, aby przejść do następnego poziomu. To jest miejsce, gdzie możemy wkroczyć. Znajdź na naszej stronie wszystkie odpowiedzi, wskazówki i sztuczki, aby kontynuować i rozwijać swoje słowa umiejętności rozwiązywania problemów.

O Wordbrain

Twórcy Wordbrain porównać go do Cukierek Crush Saga, Sudoku i Scramble. W pewnym sensie mają rację. Ma niby uzależniającej substancji Candy Crush Saga o budowie różnych pakietów z nowymi wyzwaniami w środku.

Sudoku jest naśladowany przez kwadrat układ, który sprawia, że ​​tak łatwo zrozumieć, ale jednocześnie wyzwaniem. Podobnie jak Sudoku mogą rosnąć duży i duże z coraz większej liczby wierszy i kolumn, Wordbrain coraz większe, jak odblokować nowe poziomy.

W końcu, Scramble składnik pochodzi z samej rozgrywki. To nic innego, jak grałeś wcześniej, ale wyścig jest rzeczywiście najbliżej gry do niego. Musisz znaleźć słów na temat danego zbioru liter na planszy. Ale liczba liter i liczby płytek zmian, więc tylko stwierdzenie słowem jest to, co wygląda podobnie.

Jak grać Wordbrain

Gra jest tak proste, że nie jest to zaskakujące masz uzależnić go wkrótce. Wystarczy przesunąć palcem, aby wybrać odpowiednie litery, tworząc słowa. Można wybrać dowolny sąsiadujący list do ostatniego listu wybranym, w tym ukośnymi literami. Litera-count jest wam na każdym poziomie, w dolnej części ekranu. Pojawiają się one jako pudła określający liczbę liter trzeba znaleźć odpowiednie słowo. Na końcu każdego poziomu, nie powinno być wyczyszczone wszystkie litery na ekranie.

W Wordbrain, nie ma ograniczeń co do liczby prób tworzą słowo. Można próbować tyle razy, ile trzeba. Czasami więcej niż jedno słowo pasuje pola, ale jest tylko jedna prawidłowa odpowiedź. Gdy pojawi się to dobrze, będzie można dostać się do następnego poziomu.

Po uruchomieniu gry, można uzyskać siatkę 2×2. Jest to najprostszy poziom tylko jedno słowo, aby odnaleźć. Jak dostać się do większych sieci (3×3, 4×4, i tak dalej), dostaniesz więcej niż jedno słowo na każdym poziomie. Wyeliminowanie słowa w odpowiedniej kolejności staje się niezwykle ważne, ponieważ masz więcej słów niż poprzednich poziomów. Jeśli wybrać słowo, które nie miało być zrobione przed innym słowem, to trzeba będzie zacząć od nowa. Na szczęście dla ciebie, słowa nie zmieniają, a po prostu trzeba zebrać je w innej kolejności, ale wiesz już odpowiedź!

Rozwiązanie kiedy utkniesz

Gdy utkniesz na poziomie, można użyć wskazówek. Tylko na początku gry, można dostać 10 podpowiedzi. Następnie wskazówki są zbierane w trakcie gry, wykonując zagadki i wypełnij licznik wskazówka na górze. Można także uzyskać bezpłatne podpowiedzi z kołowrotka. Możesz uzyskać dostęp do kołowrotka raz dziennie, lub oglądania filmów promocyjnych. Innym sposobem, aby uzyskać więcej wskazówek jest płacąc za nich. Im więcej podpowiedzi masz, tym mniej płacisz.

Po pierwsze, sugestie mogą wydawać zbyt wiele, a nawet konieczne. Wystarczy zebrać je bez potrzeby żadnego śladu na pierwszych poziomach. Jednak nie jest to punkt, w którym wskazówka może wyrzucić cię z ciężkim poziomie. Kiedy w końcu ich potrzebują, być może używasz więcej niż jedną końcówkę, aby przejść poziom. Aby zapisać podpowiedzi, można sprawdzić naszą stronę dla niektórych odpowiedzi. Dajemy Ci pełną wyrazu Zestaw każdym poziomie znajdą Państwo w Wordbrain.

Różnych językach

Wordbrain jest dostępny w 15 językach! Można zmienić bieżący język na stronie ustawienia. Cała gra będzie przełączyć się do danego języka, a dostaniesz nowy zestaw zagadek do rozwiązania. Jeśli uważasz, że wiesz więcej niż jeden język, to jest okazja, aby udowodnić Ci opanować.

Udostępnianie Puzzle

Jeden fajne cechą Wordbrain jest tworzenie spersonalizowanych zagadek. Można tworzyć nowe zagadki i wysłać je do znajomych. Jest to oryginalny sposób, aby wysłać wiadomość do znajomego lub innych znaczących. Będą musieli odkryć swoją ukrytą wiadomość, ponieważ otworzyć spersonalizowane odpowiedzi puzzles.The do wspólnego puzzle nie są podane na naszej stronie, ale zawsze można poprosić znajomego o podpowiedź!

Deweloperzy

MAG Interactive to marka, która opracowała Wordbrain grę. Oni specjalizuje się w tworzeniu gier związanych z wyrazów i łamigłówek. Niektóre inne gry MAG Interactive to:

  • Wordbrain Motywy
  • Wordalot
  • Ruzzle
  • Ruzzle Adventure
  • Smack Czat
  • Quiz Krzyż
  • Eliksir Pop Puzzle

Większość z tych tytułów są dostępne dla Androida i iOS. MAG Interactive wciąż rozwija się kilka tytułów obsługiwanych przez Windows Mobile i BlackBerry też. Wordbrain i Wordbrain Motywy są ich najlepsze oceniane gry.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o MAG Interactive, odwiedzić ich stronę internetową:
maginteractive.com

Be the first to comment on " o nas"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*