wordbrain Wskazówki

Poznać wszystkie najlepsze porady i wskazówki dla Wordbrain! Kochamy rozwiązywać łamigłówki słowo tak jak wszyscy, wolą rozwiązać każde pytanie sami. Ale co zrobić, gdy po prostu nie można przejść, ale nie chcesz, aby zajrzeć na anwsers albo? To właśnie ta sekcja jest tym wszystkim chodzi. Będziemy daje ogólne wskazówki i porady jak grać, plus wszystkie zasoby można użyć, aby pomóc swojej gry.

Porady ogólne grać Wordbrain

Otwórz swój umysł i myśleć o słowach. Podczas odtwarzania Wordbrain, nie dostać się do konkretnego tematu. Trzeba patrzeć w szerokiej gamie opcji słownictwa.

Słowa nie są przywiązane do konkretnego tematu lub danego typu. Czasami można utknąć, bo myślisz o złym rodzaju słowa do wykorzystania. To może pomóc, aby wiedzieć, że odpowiedzi Wordbrain składają się głównie z rzeczowników i przysłówki. Rzeczowniki to nazwy dla obiektu można znaleźć w słowniku, takich jak “”buta”” lub “”samochód””, a przymiotnikiem jest słowo, które opisuje coś takiego jak “”szczęśliwy”” lub “”szybko””. Należy pamiętać, że odpowiedzi Wordbrain nie składają się z następujących rodzajach słowo:

  • Czasowniki (słowa, które opisują działanie), takie jak “”pływa”” lub “”czytania””
  • rzeczowniki, takie jak “”Harry””, “”Lego”” lub “”Indii”” (chyba, że ​​grasz Wordbrain 2!)
  • Słowa, które zawierają łączniki lub apostrof.

Jeden wyjątek od drugiej reguły powyżej pochodzi jeśli grasz Wordbrain kompozycje. W tej grze, każda paczka poziom opiera się na konkretnym temacie, takie jak rodzaje żywności lub muzyki. Jednak, że nie będzie to takie proste. Słowa trzeba odgadnąć, może być określone słowa z żargonu pacjenta. Jeśli nie są zaznajomieni z tematem, można pominąć słowo. Pierwsze poziomy są wiedza ogólna, ale jak można dostać się do wyższych poziomów, można dostać takie tematy, jak gospodarka i ekonomii, inżynierii, biologii i Badań. Jeśli nie są zaznajomieni z tematem, wyrazy w tych poziomów może okazać się zbyt trudne. Jeśli utkniesz, pamiętaj odpowiedź na wszystkie Wordbrain łamigłówki są dostępne za pośrednictwem naszej strony.

Strategia podstawowa

Jeśli słowo szukasz nie jest oczywiste dla ciebie, to jest czas, aby ustawić jakąś strategię. Na jednym słowem, można spróbować wszystkich możliwych kombinacji systematycznie. Ponieważ nie ma ograniczeń co do liczby prób, które mogą być dobrym rozwiązaniem na pierwszych etapach gry. Jak gra robi się tłoczno z literami, ta opcja jest mniej korzystne. Następnie należy przejść do innych strategii, aby przejść najtrudniejsze poziomy.

Strategia dla najtwardszych poziomów

Jeśli słowo szukasz nie jest oczywiste dla ciebie, to jest czas, aby ustawić jakąś strategię. Na jednym słowem, można spróbować wszystkich możliwych kombinacji systematycznie. Ponieważ nie ma ograniczeń co do liczby prób, które mogą być dobrym rozwiązaniem na pierwszych etapach gry. Jak gra robi się tłoczno z literami, ta opcja jest mniej korzystne. Następnie należy przejść do innych strategii, aby przejść najtrudniejsze poziomy.

Strategia dla najtwardszych poziomów

Gdy dojdziesz do najtrudniejszych poziomach na Wordbrain, trzeba odgadnąć wiele słów. Po pierwsze, próbują rozszyfrować jak najwięcej słów, jak można zobaczyć w całym obrazie. Nie martw się zbytnio o właściwej kolejności. Jeśli nie to dobrze, to wszystko można zacząć od nowa. Ponieważ słowa nie zmieni, po prostu trzeba znaleźć odpowiednią, aby wyeliminować wszystkie litery na swojej planszy gry.

W strategii jest, aby wiedzieć, które słowa były adresowane są do znalezienia. Nawet jeśli trzeba zrobić układanki drugi lub trzeci raz, to będzie dużo łatwiejsze, aby kontynuować raz znasz wszystkie słowa. W przeciwnym razie, można utknąć w trudnej sytuacji, o których słowo może iść dalej.

Porządkowanie Listy

Aby dowiedzieć się słowa w Wordbrain wynosi około unscrambling liter. Jeśli jesteś zaznajomiony z Scrabble, wtedy masz niekodowany litery wcześniej. Nie bój się spróbować kombinacji liter, aby utworzyć słowo. Pamiętaj, że nie ma czasu lub próba ograniczenia, a może mieć rację.

Poprawność pisowni jest najbardziej istotne, gdy jesteś unscrambling liter. Jest to szczególnie trudne, gdy grasz w języku obcym. Ale nawet w języku angielskim, jeśli nie wysoki wynik na pisownię ćwiczeń pszczoła, można dostać się w kłopoty. Wordbrain zawsze przeliterować słowa poprawnie. Brak idiomy, skróty i akronimy mody są używane (z wyjątkiem najstarszych takich jak TV). Nie znajdziesz takie rzeczy jak lol, DIY lub FYI kiedy grasz Wordbrain, więc zachować te z twojego umysłu.

Po rozszyfrować swoje podanych liter, myśleć samogłosek jako kluczowych elementów. Są one zwykle znaleźć między dwoma spółgłoskami, więc trzeba połączyć je mądrze. Jak widać spółgłoski, wskazują sąsiadujących spółgłosek, które mogłyby się dobrze razem istnieje kilka, na przykład, “”th””, “”br”” lub “”sp.”” Większość z nich jest związana z liter H, t S, R, i p. Jak można je znaleźć, połączyć je łączyć z samogłoską. W ten sposób będzie można znaleźć większość słów w danym poziomie.

Po wyświetleniu dwóch identycznych liter wraz być podejrzane. W większości będą one stanowić część słowa z podwójnymi literami. Weź to pod uwagę, jak przetestować kombinację liter. Podwójne litery w słowie są jednym z najczęstszych błędów ortograficznych i należy ich unikać za wszelką cenę wygrać.

Zapisz wskazówki

Gdy dojdziesz do trudnej poziomie, wskazówki wydają się być niewystarczające. Miej wskazówek, które pomogą Ci odgadnąć kolejność słów. Aby pomóc w procesie rozszyfrować istnieją pewne środki można wykorzystać. Na przykład, można użyć jednego z wielu słów rozszyfrować aplikacje, istnieją dookoła. Istnieje wiele aplikacji Słowo Ułóż dla iOS i Android.

Można również skorzystać z naszej witryny, aby znaleźć odpowiedź na danym poziomie. Zebraliśmy razem odpowiedź na wszystkie poziomy na wszystkich obecnych pakietów językowych dostępnych na App Wordbrain.

Be the first to comment on "Wordbrain wskazówki"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*