hakkımızda

Sözcüklerle ne kadar iyi çalıştığınızı test edebileceğiniz harika kelime oyunu uygulaması olan Wordbrain’e çözümler sunmaktayız. Oyunu daha kolay çözmene yardımcı olmak için bu kılavuzu geliştirdik.

İleriye doğru ilerledikçe ipuçları bir sonraki seviyeye geçmek için yeterli olmadığı zaman giderek zorlaşır. Buraya adım attığımız yer. Sayfamızda devam etmek için tüm cevapları, ipuçlarını ve püf noktalarını bulun ve sorun çözme becerinizi geliştirin.

Wordbrain Hakkında

Wordbrain’in yaratıcıları, onu Candy Crush Saga, Sudoku ve Scramble ile kıyaslarlar. Bir bakıma haklıdırlar. Candy Crush’ın bağımlılık yaratan içeriği var; içinde yeni zorluklar içeren farklı paketlerin bir destanı kuruldu.

Sudoku, anlaşılması kolay, aynı zamanda zorlayıcı olan kare düzeniyle taklit edilir. Sudoku artan sayıda satır ve sütunla büyüyebilir ve büyüyebilir gibi, Wordbrain yeni seviyelerin kilidini açtıkça büyür ve büyür.

Son olarak, Karıştırma malzemesi oyunun kendisinden geliyor. Daha önce oynamış olduğun gibi bir şey değil, Scramble aslında ona en yakın oyun. Verilen harf kiremit takımıyla ilgili kelimeleri bulmalısınız. Ancak harflerin sayısı ve fayans sayısı değişir, bu nedenle yalnızca kelime bulma şeyinin benzeri şeydir.

Wordbrain Nasıl Oynanır

Oyun oynamak o kadar kolaydır ki yakında ona bağımlı olmanız şaşırtıcı değildir. Bir sözcük oluşturmak için doğru harfleri seçmek için parmağınızı kaydırmanız yeterlidir. Köşegen harfler de dahil olmak üzere seçtiğiniz son mektuba bitişik harfler seçebilirsiniz. Harf sayımı, ekranın altındaki her seviyede size verilir. Doğru kelimeyi bulmak için gereken harf sayısını belirleyen kutular gibi görünürler. Her seviyenin sonunda, ekranınızdaki tüm harfleri silmeniz gerekirdi.

Wordbrain’de, bir sözcük oluşturmaya yönelik girişimlerin sayısıyla sınır yoktur. İhtiyacınız olan kadar çok deneyebilirsiniz. Bazen kutulara birden fazla sözcük sığar, ancak doğru cevabı sadece bir tane var. Bir kere haklı olduğunuzda, bir sonraki aşamaya geçeceksiniz.

Oyuna başladığınızda, 2×2 ızgaranız olur. Bulması gereken tek bir kelimeyle en kolay düzey. Daha büyük ızgaralara (3×3, 4×4 ve benzeri) erişirken, her seviye için birden fazla kelime verilir. Önceki seviyelere göre daha fazla sözcük aldığınızda kelimeleri doğru sırayla ortadan kaldırmak çok önemlidir. Başka bir kelimeden önce alınması gereken bir kelimeyi seçerseniz, tekrar başlamak zorunda kalacaksınız. Neyse ki sizin için sözler değişmez ve sadece onları farklı bir düzende toplamak zorundasınız, ancak cevapları zaten biliyorsun!

Sıkıştığınızda Çözüm

Bir seviyede sıkıştığınızda ipuçlarını kullanabilirsiniz. Oyunu başlatmak için sadece 10 ipucu alırsın. Ardından, bulmacaları tamamlarken ipucunu top doldururken ipuçları oyun boyunca toplanır. Ayrıca eğirme tekerleğinden ipuçları alabilirsiniz. Eğirme tekerleğine günde bir kez veya tanıtım videoları izleyerek erişebilirsiniz. Daha fazla ipucu toplaymanın başka bir yolu da onlar için para ödemek. Ne kadar çok ipucu ederseniz, o kadar az ödersiniz.

İlk önce, öneriler çok fazla ve hatta gereksiz görünebilir. Onları, ilk seviye için herhangi bir ipucu istemeksizin toplamış olursunuz. Bununla birlikte, bir ipucu sizi zor bir seviyeden çıkarabileceğiniz bir nokta var. Sonunda onlara ihtiyaç duyduğunuzda, seviyeyi geçmek için birden fazla ipucu kullanıyor olabilirsiniz. İpuçlarınızı saklamak için sayfamıza bazı cevaplar için bakabilirsiniz. Wordbrain’de bulacağınız her seviyedeki kelimeleri size sunuyoruz.

Farklı Diller

Wordbrain 15 dilde mevcuttur! Geçerli dilinizi ayarlar sayfasından değiştirebilirsiniz. Tüm oyun belirtilen dile geçer ve çözmek için yeni bir bulmaca seti alırsınız. Birden fazla dili bildiğinizi düşünüyorsanız, bunu size hakim olduğunuzu kanıtlama fırsatınızdır.

Bulmaca Paylaşma

Wordbrain hakkında harika bir özellik, kişiselleştirilmiş bulmaca yaratmaktır. Yeni bulmacalar oluşturabilir ve bunları arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Bu, bir arkadaşınıza veya önemli diğer kişiye mesaj göndermenin orijinal bir yoludur. Kişiselleştirilmiş bulmacalarınızı açtıklarında gizli mesajınızı keşfetmek zorunda kalacaklar. Paylaşılan bir bulmaca ile ilgili cevaplar sitemizde verilmez, ancak her zaman arkadaşınızdan bir ipucu isteyebilirsiniz!

Geliştiriciler

MAG Interactive, Wordbrain oyununu geliştiren markadır. Kelime ve bulmaca ile ilgili oyunları yapma konusunda uzmanlaşmışlardır. MAG Interactive tarafından hazırlanan bazı diğer oyunlar:

  • Wordbrain Temaları
  • Wordalot
  • Bulmaca
  • Macera Çakma
  • Smack Chat
  • Sınav Çarpması
  • İksir Pop Yapbozu

Bu başlıkların çoğu Android ve iOS için kullanılabilir. MAG Interactive hala Windows Phone ve BlackBerry tarafından desteklenen birkaç başlık geliştiriyor. Wordbrain ve Wordbrain Temaları, en çok oy alan oyunlardır.

MAG Interactive hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, aşağıdaki web sitelerini ziyaret edin: maginteractive.com

Be the first to comment on "Hakkımızda"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*